7 czerwca 2019

Profesjonalne systemy nawadniania

Pytanie, czy zakładać system nawadniający zadaje sobie wielu początkujących posiadaczy ogrodów. Pomagamy rozwiać wątpliwości, przedstawiamy plusy i minusy różnych rozwiązań. Projektujemy i zakładamy nawadnianie dostosowane do zróżnicowanych potrzeb roślin i ich właścicieli.

Profesjonalne systemy nawadniania są bardzo pomoce, zadbają o ogród nawet w czasie dłuższej nieobecności jego gospodarzy. Pozwalają na racjonalne wykorzystanie wody, w znacznie bardziej efektywny sposób, niż w przypadku samodzielnego podlewania ogrodu. Systemy nawadniania stały się pewnego rodzaju standardem w nowo zakładanych terenach zieleni.

Stosujemy tylko sprawdzone materiały wiodących firm produkujących części do systemów nawadniających. Dla każdego ogrodu tworzymy indywidualny projekt nawadniania, dostosowując technologię do specyfiki obsadzeń. Doradzamy i podsuwamy pomysły, które sprawią, że woda w ogrodzie będzie udogodnieniem nie tylko dla roślin, ale także dla ich właścicieli. Strefa Zieleni oferuje rozwiązania nawadniające także dla ogrodów, w których nie wyprowadzono na zewnątrz instalacji wodnej. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *